דפוס נטו פונה לכל מי שמתעניין במה שענף הדפוס יכול להציע, הן למגזר העסקי כדוגמת משרדי פרסום, מוסדות לימוד, מפיקי דפוס, ארגוני צדקה, מפיקי אירועים, בעלי חנויות, מעצבים גרפיים ועוד, והן ללקוח הפרטי, שמקבל אף הוא שירות מיוחד ומכובד, כמו כל לקוחותינו האחרים.  אנחנו מתמחים במכלול השלבים הרבים של הפקות דפוס, החל משלב התכנון, העיצוב הגרפי, ההדפסה, ועד ההוצאה לאור וההפצה.

 

אצלנו תקבלו:

  • שירות! אצלנו יודעים היטב שהגענו לכאן בגללכם, לכן נעשה הכל כדי שתמשיכו לעבוד אתנו. אם חשבתם שבדפוס גדול קשה לקבל שירות אישי, אז חשבתם. השירות שלנו יפתיע אתכם.
  • זמינות שעות העבודה שלנו מורחבות, ובכל זאת, כשיש צורך מיוחד מחוץ לשעות הרגילות, מישהו מטעמנו תמיד יהיה זמין לשירותכם. ככה זה כשאנחנו לא מוכנים שתפספסו משהו חשוב.
  • עמידה בזמנים העובדה שחסר נייר או שעובדי הנמל שובתים לא קשורה אליכם. תבדקו אותנו, שעה זו שעה.
  • אסתטיקה לא עוד חומרי דפוס שמגיעים אליכם מלאים באבק המחסן. אצלנו מקפידים על עיטוף ואריזה נקיה באופן שיהיה לכם נוח לפתוח וליהנות מהמוצר.
  • אחריות אנחנו לוקחים אחריות על כל מוצר שהופק על ידנו, גם אם משמעות הדבר זה זריקה של אלפי יחידות שהדפסנו עקב טעות שלנו. תסמכו עלינו, זה חשוב. באחריות.

 

 

בין לקוחותינו; הפקות מגזינים שבועיים, מעונות יום, בתי ספר, מכללות, ארגוני צדקה, ארגוני תמיכה לנזקקים, מוסדות רפואיים, משרדי עו"ד, עסקים חדשים, ואפילו בתי דפוס המקושרים עמנו בהסכמי עבודה קבועים.